Jakie kuchnie będą modne w 2022 roku?

Jakie kuchnie będą modne w 2022 roku? Przygotowując się do świąt, wielu z nas myśli o tym, co trzeba kupić do swoich kuchni. Zastanawiamy się „Jaki fajny nowy przedmiot kuchenny będzie obowiązkowym dodatkiem do mojej kuchni w 2022 roku?”.

Aby ci pomóc, zebrałem kilka przewidywań od niektórych najgorętszych projektantów w branży.

1) W pełni hydroponiczna farma, jak widać poniżej. To dobry pomysł, ponieważ sprawia, że twoje jedzenie jest bardziej świeże i możesz uprawiać rośliny, które w przeciwnym razie nie rosłyby w twojej okolicy. Jednak nie jest to bardzo przystępne w tym momencie, ponieważ uprawianie własnej żywności jest nadal nieco niszowe, więc w 2022 roku nadal będzie bardzo drogie, aby uprawiać własne jedzenie.

2) System usuwania śmieci na podczerwień. To dobry pomysł, ponieważ pozbyłby się wszystkich śmieci w twoim domu i sprawił, że twoja kuchnia byłaby o wiele bardziej czysta i zorganizowana, ale w 2022 roku nie będzie jeszcze istniał, ponieważ nie jest opłacalne robienie i utylizowanie nowych śmietników tak często, a więc są one nadal bardzo rzadkie; plus, wciąż trwa debata na temat tego, czy pozbywanie się śmieci poprzez ich spalanie jest bezpieczne.

Więcej na forhomies.pl