Ile kosztuje makijaż permanentny?

Makijaż permanentny to sztuka nakładania barwnika na skórę za pomocą igieł i jest to , która zyskuje popularność wśród niemal każdego pokolenia. Może wydawać się drastycznym krokiem, ale w rzeczywistości jest to bardzo powszechne w miejscach takich jak Azja i Ameryka Południowa. Jeśli szukasz do trwałego makijażu, prawdopodobnie widziałeś cytaty, które wahają się od 300 dolarów do ponad trzech tysięcy, więc ile kosztuje trwały makijaż?

Istnieją dwie ceny, które musisz znać: opłata za konsultację i koszt samej procedury. Konsultacja jest dość łatwa – może być tak prosta, jak rozmowa o celach uzyskania makijażu permanentnego z artystą tatuażu (jeśli go masz), lub może to być dokładne spotkanie z profesjonalistą kosmetycznym, który wykona analizę Twojego odcienia skóry, zaleci kolory do noszenia na oczach i ustach oraz narysuje kilka próbek, które zastosują te kolory na Twojej twarzy.

Niektóre studia pobierają dodatkową opłatę za tę konsultację – 100-200$ – ale większość artystów tatuażu robi te konsultacje za darmo, ponieważ już dostają wynagrodzenie za pracę związaną z dodaniem makijażu permanentnego. Jeśli wolisz nie używać artysty tatuażu, zapłacisz bliżej 300-600 dolarów.

Więcej na beasmetics.pl