Notesy reklamowe

notes reklamowy

Kalendarze reklamowe to świetny sposób, aby pozostać zorganizowanym i śledzić ważne daty lub wydarzenia. Dla firm, kalendarze mogą być doskonałym narzędziem promocyjnym, jak również. Niestandardowe kalendarze książkowe są skutecznym sposobem, aby uzyskać nazwę swojej marki tam, a także dostarczanie przydatnych informacji dla klientów. Zanurzmy się w różnych typach kalendarzy biznesowych i jak korzystają one z Twojej firmy.

Kalendarze reklamowe

Kalendarze reklamowe są zazwyczaj wkalendarze reklamoweiększe niż tradycyjne kalendarze ścienne i zazwyczaj zawierają więcej szczegółów, takich jak specjalne święta, wydarzenia firmowe, ważne spotkania itp. Dla firm, te rodzaje kalendarzy mogą być bardzo korzystne, ponieważ ułatwiają planowanie z wyprzedzeniem dla wszelkich nadchodzących wydarzeń lub działań, które muszą być zaplanowane. Dodatkowo, tego typu kalendarze zapewniają pracownikom łatwy sposób na odniesienie się do dat bez konieczności ciągłego patrzenia na ich telefony lub ekrany komputerów.

Kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe oferują wszystkie te same korzyści, co zwykłe kalendarze biznesowe, ale z jedną istotną różnicą – zawierają logo firmy na każdej stronie! Jest to świetne narzędzie marketingowe, ponieważ gwarantuje, że każdy, kto korzysta z kalendarza, zawsze będzie miał przed oczami przypomnienie o marce Twojej firmy. Ponadto kalendarze książkowe można zamawiać hurtowo jako upominki reklamowe lub wręczać indywidualnie klientom jako prezenty.

Producent kalendarzy książkowych

Producent kalendarzy książkowych może dostosować projekt kalendarza do Twoich wymagań, oferując szeroką gamę materiałów i druku. Możesz również zdecydować się na dodanie specjalnych elementów, takich jak omówienia poszczególnych miesięcy lub nawet mały przewodnik po okolicy Twojej firmy. Dzięki temu Twój kalendarz biznesowy staje się nie tylko funkcjonalnym narzędziem, ale także wspaniałym przedstawicielem Twojej marki i jej wartości. Poza tym możesz dodać ważne informacje na temat produktów lub usług firmy.

Notesy reklamowe

notes firmowyNotesy reklamowe https://www.iveno.pl/notes-reklamowy-a5 są jednym z najbardziej popularnych przedmiotów promocyjnych. Są praktyczne, użyteczne i łatwo je spersonalizować za pomocą logo firmy lub wiadomości. Niezależnie od tego, czy wybierzesz notatnik ze spiralą, karteczkami samoprzylepnymi, czy nawet z niestandardowymi okładkami, notatniki reklamowe będą świetnym prezentem zarówno dla klientów, jak i pracowników. Przyjrzyjmy się kilku różnym rodzajom dostępnych notesów promocyjnych.

Notesy z logo

Drukowanie logo firmy lub wiadomości na notesie to świetny sposób na rozpowszechnienie swojej nazwy. Nie tylko służy on jako subtelne przypomnienie, że Twoja firma istnieje, ale w zależności od tego, gdzie się znajdzie – w domu, w biurze, w szkole – może go zobaczyć wiele osób. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni materiał na logo; chcesz czegoś, co się wyróżnia i nie wyblaknie z czasem. Zazwyczaj firmy wybierają okładki oprawione w skórę z nadrukiem ich logo, aby uzyskać maksymalny efekt i trwałość.

Notes na spirali

Notes na spirali to kolejna świetna opcja dla celów promocyjnych. Doskonale nadają się do robienia notatek i zapisywania pomysłów, ponieważ zapewniają dużo miejsca do pisania bez obawy, że kartki wypadną lub zgubią się. Dodatkowo, ich okładki oferują dużo miejsca na nadrukowanie logo lub wiadomości, które mogą być widoczne dla każdego, kto korzysta z notatnika. Spirale są również lekkie i łatwe do przenoszenia, co czyni je idealnymi, jeśli planujesz je wykorzystać jako prezenty podczas wydarzeń lub konferencji. (więcej o notes na spirali)