Jak nosić spódnice zimą?

Jestem pewna, że każda z Was doświadczyła problemu noszenia spódnicy w zimie. Spódnice są świetne, ponieważ wyglądają kobieco i są przewiewne, ale nie są tak wspaniałe, gdy podwiewają wokół nóg na lodowatym wietrze i sprawiają, że chodzenie po ulicy jest nieprzyjemne. Powszechnym rozwiązaniem tego problemu jest noszenie rajstop ze spódnicą, ale jeśli nie masz w tym dużego doświadczenia, może być trudno dowiedzieć się, jak uzyskać odpowiednie dopasowanie.

Jeśli nigdy wcześniej nie nosiłaś rajstop, znajdź parę, która ładnie leży na Twoich nogach (nie powinny być ani zbyt luźne, ani zbyt ciasne) i przymierz je pod spódnicą, aby upewnić się, że podoba Ci się ich wygląd. Możesz również spróbować zrobić sobie „tape job”, podklejając talię spódnicy wzdłuż kości biodrowych – dzięki temu będzie ona wisiała prosto i gładko, co jest szczególnie korzystne w przypadku bardziej dopasowanych spódnic. Kiedy już opanujesz te kwestie, będziesz gotowa do noszenia rajstop!

Najważniejszą rzeczą jest upewnienie się, że rajstopy sięgają od pośladków do miejsca, gdzie kostka styka się z mięśniem łydki. Jeśli będą dłuższe, to będą się zawijać wokół czubka butów i tworzyć dziwną linię. Więcej na: prettyfe.pl