Jak nosić letnie sukienki zimą?

Zawsze uwielbiałam nosić letnie sukienki zimą, ale trochę obawiałam się, że moje nogi będą marzły. Jednak da się to zrobić!

Kluczem do utrzymania ciepła podczas noszenia letniej sukienki jest warstwowanie. Najlepszą opcją jest noszenie rajstop lub pończoch z sukienką. To utrzyma Twoje nogi w cieple i zapobiegnie ich całkowitemu zmarznięciu.

Dodatkowo możesz nosić buty, które zakrywają stopy, a może nawet skarpetki, aby przejść nad rajstopami lub pończochami. Następnym krokiem po tym będzie założenie swetra na sukienkę. Uważam, że to działa najlepiej, jeśli można znaleźć sweter, który jest wystarczająco lekki na lato, ale wystarczająco gruby na zimę. Ważne jest również, aby wiedzieć, jak prawidłowo nakładać warstwy; istnieje wiele sposobów, w których można to zrobić źle i skończyć wyglądając bardzo dziwnie – zwłaszcza jeśli nie jesteś pewien, gdzie narysować linię między „za dużo” i „w sam raz”. Ponadto ważne jest, aby pamiętać, że wszelkie dodatkowe warstwy powinny być wykonane z ubrań, które dobrze oddychają, więc nie sprawiają, że czujesz się zbyt ciepły lub spocony, gdy jesteś na zewnątrz przez jakiś czas.

Jeszcze jedna wskazówka, jak nosić letnie sukienki w zimie jest uważać z biżuterią. Więcej na: travelglow.pl